درب تمام چوببه نقل از سایت درب تمام چوب درباران : درب تمام چوب به عنوان درب داخلی و درب اتاقی بسیار مرسوم تر از گذشته شده است و کمتر کسی از که از درب فلزی به عنوان درب داخلی و درب اتاقی استفاده نموده و اکثر ساختمان ساز ها یا حتی به جرائت میتوان گفت همه ی ساختمان ساز های از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی و درب اتاقی استفاده می نمایند . البته در گذشته نیز استفاده از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی مرسوم بوده و هنوز این سنت پابرجاست . این امر علل متفاوتی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت و به بررسی ویژگی های درب تمام چوب می پردازیم . پس در ادامه با ما همراه باشید .

در هنگام خرید درب تمام چوب باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

اولین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید چهارچوب درب تمام چوب است که باید متانسب با متراژ اتاق ساخته شده باشد و همچنین دارای جای قفل بوده و رنگ آن نیز باید مطابق با رنگبندی و دکوراسیون منزل شما باشد .

نکته بعدی که بسیار در انتخاب و خرید درب تمام چوب حائز اهمیت است آن است که طرح و رنگ انتخابی شما منطبق با رنگ بندی و چیدمان منزل شما باشد .

در هنگام خرید درب تمام چوب نیز باید به یراق آلات استفاده شده در درب تمام چوب توجه نمود تا از بهترین کیفیت ممکن باشند و دچار شکستگی و خورده گی نشده باشند .

درب تمام چوب میتواند شامل جنس های مختلفی باشد که بسته به شرایط یا محیط باید بهترین انتخاب را داشت مثلا برای محیط هایی با رطوبت بالا استفاده از درب تمام چوب pvc پیشنهاد میشود .

درب تمام چوب چند نوع است ؟ انواع درب تمام چوب چیست ؟

در ادامه قصد داریم انواع درب تمام چوب را به شما به طور مختصر معرفی کنیم :

  1. درب تمام چوب MDF :

این گونه درب ها علاوه بر داشتن کلاف چوبی میانی،از چوب روسی ساخته شده و توسط دستگاه CNC و بدون دخالت دست و  طرح این درب ها روی آنها طراحی میشود .

  1. درب تمام چوب HDF :

یکی از پرکاربردترین انواع درب در ساختمان دربهای اچ دی اف می باشد زیرا درب داخلی و درب اتاقیHDF   دارای قیمت مناسب است .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ورقه های چوبی استفاده شده در صنایع مختلف که حالت تزیینی دارند قالبا از دو بخش ورقه و روکش تشکیل شده اند. یعنی وقتی گفته می شود مثلا این درب از جنس MDF ملامینه است یعنی جنس چوب درب از جنس MDF بوده و روکش آن ملامینه است. این روکش از کاغذهای دکوراتیو آغشته به چسب ملامین فرم آلدئید تشکیل و بصورت مستقیم بدون نیاز به چسب زنی مجدد روی ورق MDF چسبانده می‌شود. از مهمترین خصوصیات این نوع روکش مقاومت در برابر خط و خش است و در بازار به ورق های ضد خش نیز شناخته می شوند.

دانلود و مشاهده عکسهای درب تمام چوب درباران

آپارات سایت درباران

 

مشخصات

  • منبع: http://sunwave.persianblog.ir/post/4
  • کلمات کلیدی: تمام ,استفاده ,داخلی ,روکش ,بوده ,انواع ,هنگام خرید ,اتاقی استفاده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها